- Şarj İstasyonu
13Şub, 22 13 Şubat 2022Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Yönetmeliklere Uygun Şarj İstasyonu Kurulumu

Reşarj elektrikli şarj istasyonu firmaları arasında geleceğe yön veren çözümleri sizlere sunmakta. Elektrikli araç şarj istasyonu talepleriniz için alt yapı hizmetlerinden teknik destek hizmetlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her noktada kusursuz destek sağlamakta. Ek olarak işletmelere özel çözümlerle işletmenizin katma değerini yükseltmenize ve ek kazanç sağlamanıza olanak sunar. Sunmakta olduğu hizmetlerin tamamı elektrikli araç şarj istasyonu ve otopark yönetmeliklerine uygun şekilde sağlanmaktadır. İşletmenize gelen müşterilerinize ya da şirket çalışanlarınıza akıllı şarj olanakları sunmanız konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Hızlı kurulum seçenekleri ve alanında profesyonel teknik ekibiyle her türlü şarj istasyonu ihtiyacınızı kusursuz gerçekleştirir. Elektrikli araç kullanımının günden güne hız kazanmasıyla önem arz eden şarj ihtiyaçlarınızı anında karşılar. Teknolojik gereklilikleri ve yeterlilikleri sağlayan akılcı çözümleriyle profesyonel hizmet sağlamaktadır. Reşarj elektrikli aracınızın bataryasını koruyucu yöntemlerle şarj etmenize olanak sağlar. Türkiye’nin her yerinde ulaşabileceğiniz şarj istasyonlarıyla aracınızı kolay ve hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan Reşarj her türlü teknik desteği hızlıca sağlar ve taleplerinizi en kısa sürede karşılar.

Reşarj Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulum Hizmetleri

Reşarj işletmelere ve bireylere özel çözümler sunar. Son teknolojiye uygun şarj hizmetleri sağlayarak araçlarınızı anında hızlı ve kolay bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Aracınızın batarya ömrünü koruyacak garantili hizmetlerle uzun menzil kullanımı sağlar. Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum hizmetleriyle kişiye özel ya da topluluklara özel çözümler sağlar. Reşarj elektrikli şarj istasyonu markasının müşterilerine sunduğu hizmetler şunlardır:

  • Alışveriş merkezlerine elektrikli şarj istasyonu kurulumu,
  • Evlere ya da toplu yaşam alanlarına elektrikli şarj istasyonu kurulumu,
  • İşyeri ya da kurumsal şirketlere elektrikli şarj istasyonu kurulumu,
  • Halka açık alanlara elektrikli şarj istasyonu kurulumu,

Özellikle alışveriş merkezleri ya da işletmelere şarj istasyonu kurulumu son dönemlerde sıklıkla talep ediliyor. Gelen müşteri ya da ziyaretçilere elektrikli araç şarj hizmeti sağlamak işletmelere bulundukları sektörde avantaj kazandırmakta. Diğer bir yandan bilhassa alışveriş merkezlerine şarj istasyonu kurulumu bu alanların sahiplerine gelir kazandırmakta. Evlere ya da toplu yaşam alanlarına kurulan istasyonlarsa bireylerin daha hızlı ve daha fazla şarj olanaklarından yararlanmasını sağlar. Bu nedenle pek çok toplu site ve benzeri yerlerde şarj istasyonu talebi artmakta. Halka açık alanlar şarj istasyonlarına ihtiyaç duyulan bir diğer yaşam alanı olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle şehirlerarası yolculuklar esnasında pek çok elektrikli araç kullanıcı bu istasyonlardan yararlanmakta. Reşarj firması talep edilen her lokasyona istasyon kurulum hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda sunduğu hizmetlerin tamamını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Reşarj Elektrikli Araç Şarj Ücretleri

Elektrikli araç şarj ücretleri tüketiciler tarafından merak edilen bir başka nokta. Elektrikli araçların tercih nedenlerinin başında daha az maliyete sahip olmaları geldiğini en başta da belirtmiştik. Fosil yakıtlı araçlara nazaran çok daha cüzi ücretlere elektrikli araçların şarj dolum işlemleri gerçekleştirebilmekte. Reşarj şarj ücretlerini yönetmeliklere uygun şekilde belirlemekte. Elektrikli araçlar için şarj ücretleri zaman bazlı olarak belirlenmekte. Zaman bazlı ücretlendirmenin temel nedenlerini şu şekilde açıklayabiliriz:

  • İstasyonların şarj dolum süresi haricinde meşgul edilmesini engellemek amacıyla zaman bazlı ücretlendirme yapılır. Bu sayede her tüketici eşit şekilde istasyondan faydalanabilir.
  • Araç bataryaları dolduktan sonra şarj işlemine devam etmek batarya ömrünün kısalmasına neden olabilmektedir.

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı yönetmelikler ücretlendirmelerin zaman bazlı olması yönündedir. Reşarj üstün hizmet kalitesi ve müşteri odaklı çözümleriyle yönetmeliklere uygun hizmet sunar.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz diğer ziyaretçilere gösterilmeyecektir.