- Şarj İstasyonu
19Şub, 22 19 Şubat 2022Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Reşarj Elektrikli Araç Şarj İstasyonları

Elektrikli araç şarj istasyonu firmaları arasında yer alan Reşarj kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışlarıyla aradığınız çözümleri ayağınıza getiriyor. Elektrikli araçlarınızı kusursuz, hızlı ve araç bataryasına zarar vermeyecek şekilde şarj etmeniz için gerekli olanakları sağlıyor. Her şarj firmasında bulunması zorunlu olan elektrikli araç şarj lisansına sahip olan firma yönetmeliklere uygun hizmetler gerçekleştiriyor. Hem müşterilerine bilgi sağlamak hem de hizmet konusunda kusursuz performans gösteriyor. Talepleriniz doğrultusunda istasyon kurulumu gerçekleştiriyor. Hem işletmelere hem de özel yaşam alanlarına uygun istasyon kurulum hizmeti sağlıyor. Teknolojik ve yasal gereklilikleri sağlayacak şekilde hizmet sunan Reşarj firması akılcı ve problemleri çözmeye yönelik çözümlerle aktif hizmet sağlamakta. Günümüzde ülkemizin pek çok bölgesinde aktif şarj istasyonları bulunan firma ihtiyaç duyduğunuz her an gerekli desteği sağlıyor.

Reşarj Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Reşarj firması elektrikli araç şarj istasyonu konusunda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti hızlı bir şekilde sağlamakta. Özellikle özel şarj istasyonu kurulumu konusunda oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Reşarj firmasının sunmakta olduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kişiye özel çözümler
  • Toplu kullanıma özel çözümler
  • Halka açık kullanıma özel çözümler

Her bir alanda üstün hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Hızlı ve güvenli şarj seçenekleriyle aracınızı hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlıyor.

Kişiye Özel Çözümler

Eve elektrikli araç şarj istasyonu kurmak isteyen tüketiciler için profesyonel ve avantajlı olanakları size sağlamaktadır. Evinize elektrikli şarj istasyonu kurma taleplerinizi Reşarj firmasına ilettiğiniz takdirde alt yapınıza uygun şekilde istasyon kurulumu gerçekleştirilmektedir. Güvenli ve yalnızca size özel şarj seçeneklerine anında ulaşabilirsiniz. Lisanslı ve garantili hizmet sağlayarak ihtiyaç duyduğunu her an teknik destek sağlanmakta. İhtiyaç duyduğunuz yenilikçi çözümlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toplu Kullanım Özel Çözümler

Elektrikli araba şarj istasyonu kurmak isteyen kullanıcıların bir kısmı da şirket ve işletme sahiplerinden oluşuyor. Şirket çalışanlarına ya da işletmeye gelen müşterilerine yeni hizmet sunmak isteyen bireyler için şarj istasyonu hizmetleri oldukça avantajlı bir seçenek. Hem müşteri ve çalışanlarınıza şarj olanağı sunarak şirket değerinizi arttırabilir hem de istasyonlar sayesinde kazanç elde edebilirsiniz. Reşarj şirket ve işletmelere özel çözüm paketleriyle aradığınız hizmeti size sağlar. Talepte bulunduğunuz andan itibaren hizmet sağlanmaya başlanır. İstasyon kurulumu yapılacak alana keşif gezisi yapılarak altyapı incelenir ve altyapıya uygun çözümler müşterilere sunulur. Reşarj garantisiyle müşterilerinize veya çalışanlarınıza avantajlı olanaklar sunabilirsiniz.

Halka Açık Kullanıma Özel Çözümler

Şehir içi ya da şehirlerarası lokasyonlar şarj istasyonu ihtiyacının en fazla olduğu alanlar arasında yer alıyor. Halka açık kullanım bölgeleri olan bu alanlarda tüm müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak çözümlere ihtiyaç duyuluyor. Bu bağlamda Reşarj AC ve DC şarj tipi olanaklarıyla hizmet sağlıyor. Türkiye’nin neredeyse tamamına yakınında Reşarj elektrikli araç şarj istasyonu bulunuyor. Her şarj istasyonunda araç bataryalarına uyumlu hızlı veya normal şarj çeşitleri bulunuyor. Reşarj’ın mobil uygulaması üzerinde size yakın şarj istasyonlarına ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz şarj istasyonu hakkına daha önce yapılan kullanıcı yorumlarına ve eklenmiş fotoğraflara anında erişebilirsiniz. Aracınız şarj olurken yakın çevrede bulunan alışveriş merkezi ya da restoranlarda vakit geçirebilirsiniz. Şarj dolum işlemi tamamlandığında uygulama üzerinden size gelecek olan bildirimle şarj işlemini sonlandırabilirsiniz. Reşarj teknolojik ve günümüz koşullarına uygun hizmet anlayışıyla müşterilerine tam destek sağlamaktadır. Yaşayabileceğiniz olası aksaklıklara karşın sürekli teknik destek sağlanmaktadır. Yönetmeliklere uygun, profesyonel ve kusursuz hizmet anlayışıyla her türlü şarj ihtiyacınız karşılanır.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz diğer ziyaretçilere gösterilmeyecektir.