- Şarj İstasyonu
19Şub, 22 19 Şubat 2022Şarj İstasyonu

Kişiye Özel Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Çözümleri

Elektrikli araçlar 21. Yüzyılın gözde teknolojileri arasında yer almakta. Araç kullanıcılarının pek çoğu elektrikli araçların sağlamakta olduğu avantajlar nedeniyle elektrikli araçları merak etmekte. Daha avantajlı fiyatlar sunması ve çevre dostu olması tüketicilerin bu araçlara yönelmesinin ana nedenleri arasında yer alıyor. Öte yandan son dönemlerde benzin ve petrol fiyatlarında meydana gelen hızlı artış tüketicileri daha tasarruflu ve daha ekonomik olan elektrikli araçlara yöneltiyor. Otomotiv ve teknoloji alanında çalışmalar yapmakta olan pek çok firma da bu alan yönelmiş durumda. Bu durum yalnızca özel şirketlerle de sınırlı kalmıyor. Başta ülkemizdeki TOGG firması olmak üzere pek çok devlet elektrikli araçların kullanımı alanında projeler yürütmekte ve teşvikler sağlamakta. Bu alanda meydana gelen gelişmeler ve teknolojik ilerlemeler devamında yeni alanların da oluşmasına neden oluyor. Elektrikli araç şarj istasyonu firmaları bu sektörde hizmet vermekte ve sektörün önemli bir alt alanını oluşturmakta. Günümüzde elektrikli araçlarla alakalı karşımıza çıkan en büyük problem olan şarj problemine akılcı çözümler üreten firmalar sayesinde araç menzilleri de artmış durumda. Reşarj bu alanda başarılı çalışmalar gösteren firmalardan bir tanesi. Ülkemizin neredeyse her ilinde bulunan şarj istasyonları, şehirlerarası güzergahlarda verdiği hizmetler ve kişiye özel sağladığı çözümlerle başarılı çalışmalara imza atıyor. Üstün hizmet kalitesi ve profesyonel çalışmalarıyla başarılı günden güne arttırmaya devam ediyor.

Eve Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurmak

Elektrikli araçların ilk ortaya çıktığı dönem olan 1800’lü yıllarda araçların belli bir menzilin üzerine çıkabilmesi bile söz konusu değildi. O dönemlerde elektrikli araçlar daha çok kısa mesafeler için kullanılmaktaydı. Dönem şartların gelişim göstermesi ve uzun menzile olanak tanınan yolların yapılmasıyla beraber elektrikli araç kullanımı uzunca bir süre rafa kaldırıldı. Ancak günümüze gelindiğinde şartlar tam tersi yönde değişmiş durumda. Araçların daha gelişmiş olması ve bunun yanı sıra elektrikli araç şarj istasyonu markaları tarafından sunulan hizmetler elektrikli araçların daha uzun yol gidebilmelerine olanak sağladı. Günümüzde artık belirli güzergahların dışında evlere bile elektrikli araç şarj istasyonu kurulabilmekte. Reşarj bu anlamda kaliteli hizmet sunan firmalar arasında bulunmakta. Tüketicilerin evlere veya toplu konutlara şarj istasyonu kurulumu taleplerini kusursuz yerine getirmekte. Reşarj şarj istasyonu kurulumu hizmetleri şu aşamalardan oluşmaktadır:

  • Reşarj internet sitesi ya da telefon numarası vasıtasıyla müşteriler elektrikli şarj istasyonu kurulumu hizmetleri talep etmektedir.
  • Reşarj firması alanında yetkin ve profesyonel teknik ekibiyle birlikte kurulumun yapılacağı bölgede alt yapı ve teknik analizleri gerçekleştirmektedir.
  • Bu analiz ve keşif çalışmalarından sonra şarj istasyonu için uygun proje oluşturulur.
  • Proje kapsamında belirtilen bitiş tarihine kadar kurulum çalışmaları gerçekleştirilir.
  • Kurulum gerçekleştirilip istasyon teslimi sağlandıktan sonra oluşabilecek herhangi bir aksaklık durumunda teknik destek sağlanır.

Reşarj kişiye özel çözümler sunar. İstasyon kurulumu öncesi ve sonrasında müşterilerinin bütün isteklerini kusursuz karşılar.

Eve Şarj İstasyonu Kurulum Maliyeti

Eve şarj istasyonu kurulum maliyeti özel şarj istasyonu talebinde bulunan müşterilerin en fazla merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ev şarj istasyonu kurmak için gerekli maliyet alt yapı çalışmalarından sonra mevcut ihtiyaçlara göre belirlenir. Reşarj bu anlamda uygun fiyat ve üstün hizmet sunan firmalardandır. Alt yapı gerekliliklerine ve yönetmeliklere uygun şekilde kurulum hizmetlerini gerçekleştirir. Diğer bir yandan özel şarj istasyonları tüketicilere uzun vadede daha az maliyet avantajları sağlar. Bu durum eve elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyetlerini daha avantajlı hale getirmekte.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz diğer ziyaretçilere gösterilmeyecektir.