hızlı sarj - Şarj İstasyonu
05Şub, 22 5 Şubat 2022Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

EN HIZLI ŞARJ İSTASYONU

Dünya artık yenilebilir ve sürdürülebilir enerji kaynaklarına dönüş yapıyor. Bu bağlamda fosil yakıtları en fazla kullanan sektör olan otomotiv sektörü de yeni yakıt alternatifi olarak elektrik enerjisine yöneldi. Daha temiz bir çevre ve daha az maliyetle içten yanmalı motorlarla aynı performansı sağlaması elektrikli arabaların tüketici ve üretici nezdinde daha avantajlı olmasını sağlıyor. Çok sayıda firma faaliyetlerini elektrikli araba üretme yönünde sürdürmeye başladı. Son dönemlerde gerçekleştirilen atılımlar sayesinde elektrikli araba teknolojileri günden güne hız kazanmaya devam etmekte. Bu durum beraberinde araçların kullanacakları elektrik enerjisinin ne şekilde karşılanacağı sorusunu da getirdi. Elektrikli şarj istasyonu yapan firmalar bu araçların ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini karşılamak adına yararlı çalışmalar sürdürmekte. Bu firmalar arasında yerini alan Reşarj tüketicilere avantajlı ve tasarruflu şarj olanakları sunuyor. Türkiye’nin her konumunda ulaşabileceğiniz Reşarj şarj istasyonları sayesinde araç bataryasını kolayca doldurmanız mümkün. Topluma açık şarj istasyonları hizmetlerinin yanı sıra kişisel çözümler de sunmakta olan firma geniş bir hizmet yelpazesine sahip. Türkiye’nin bir numaralı şarj istasyonu olarak hizmet vermekte olan Reşarj, hizmetlerine her gün yenisini eklemeye devam etmekte.

Elektrikli Araç Şarj Seçenekleri

Elektrikli araç şarj istasyonları her geçen gün sayısında artış göstermekte. Bu duruma elektrikli araç kullanım oranlarının artması da doğrudan etki etmekte. Elektrikli motoruyla çalışan araçların kullanım oranı artmaya devam ettikçe şarj istasyonlarının kullanım oranları da benzer şekilde artmaya devam edecektir. Diğer bir yandan kullanıcı sayısının artması şarj talepleri yönünden de yenilikçi fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamakta. Araçların daha hızlı şarj edilebilmesi için yeni şarj olanakları müşterilere sunulmaktadır. Reşarj firması tarafından elektrikli araç kullanıcılarına sunulan şarj seçeneklerini şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Hızlı şarj olarak adlandırılan AC akımla şarj seçeneği mevcuttur. Bu tip şarjla aracınızı ortalama 2-3 saat kadar bir sürede kolayca şarj edebilirsiniz.
  • Yüksek hızlı şarj olarak adlandırılan DC akımla şarj seçeneği istasyonlarda müşterilere sağlanmaktadır. Yüksek hızlı şarj seçeneğiyle aracınızı 20-30 dakika aralığında bir süre hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Şarj süreleri için verilmiş olan miktarlar ortalamadır. Araçların şarj kapasitelerine göre bu süreler artabilir ya da azalabilir. Ancak Reşarj firmasının tüm istasyonlarında her araca uygun şarj seçeneklerini bulmak mümkündür. Firmaya ait mobil uygulamayı indirerek kolaylıkla tüm şarj istasyonlarına ulaşabilirsiniz. Size en yakın lokasyonda bulunan şarj istasyonuna giderek araç şarj hizmetlerinden anında faydalanabilirsiniz.

Reşarj Şarj İstasyonu Hizmetleri

Elektrikli araç şarj hizmetleri halka açık alanlarda sunulmanın yanı sıra bireylere özel olarak da sunulabilmektedir. Reşarj firması bu anlamda hem halka açık çözümler hem de kişilere özel hizmetler sunmaktadır. Pek çok yol güzergahında aktif olarak hizmet sunan şarj istasyonları bulunmaktadır. Öte yandan talepte bulunan alışveriş merkezleri ya da işyerlerine şarj istasyonu kurulum işlemi gerçekleştirilmektedir. Sağlanan hizmetlerden bir diğeriyse eve elektrikli araç şarj istasyonu kurma hizmetidir. Müşteri talepleri doğrultusunda evlere elektrikli araç şarj istasyonu kurulum hizmeti gerçekleştirilmektedir. Elektrikli şarj istasyonu kurmak talebinde bulunan müşteriler için öncelikle altyapı çalışmaları ve kontrolleri gerçekleştirilir. Ardından bu çalışmalar neticesinde uygun projeler oluşturulur. Projeye en uygun şekilde istasyon kurulum işlemleri tamamlanır ve müşterilere teslim edilir. Bu hizmetler esnasında hem müşterinin tam verim alabileceği istasyonları kurmaya hem de yönetmeliklere uygun şekilde hizmet vermeye azami özen gösterilir. Reşarj firması kalite güvencesi, profesyonel ve yasalara uygun hizmet anlayışıyla müşteri taleplerine tam karşılık vermektedir.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz diğer ziyaretçilere gösterilmeyecektir.