- Şarj İstasyonu
19Şub, 22 19 Şubat 2022Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Aboneliği Nasıl Yapılır?

Elektrikli araç şarj istasyonları elektrikli araç teknolojilerinin gelişim göstermesiyle artan sistemler arasında yer almakta. Hem Türkiye’de hem de dünyada elektrikli şarj istasyonlarının sayısı günden güne artış göstermek. Bilhassa 2022 yılına gelindiğinde ülkemizdeki şarj istasyonlarının toplam sayısı 2000’ yaklaşmayı başarmış durumda. Bu bağlamda pek çok şirket elektrikli şarj hizmetleri sunmakta. Reşarj firması bu şirketler arasında yer alan ve müşterilerine profesyonel hizmet sağlayan firmalar arasında yer alıyor. Hızlı şarj olanakları, batarya ömrünü koruyacak şarj sistemleri ve müşterilinin en tasarruflu şekilde yararlanabileceği akılcı çözümlerle üstün hizmet kalitesi sağlıyor. Elektrikli şarj istasyonlarından verimli şekilde faydalanılabilmesini sağlamak için mevzuatlara uygun şekilde hizmet sunmakta. Neredeyse Türkiye’nin her yerinde aktif olarak şarj istasyonu hizmeti bulunmakta. Kolay, hızlı ve batarya ömrünü kısaltmayacak şekilde şarj hizmeti alabilirsiniz. Diğer bir yandan şarj ücretleri de mevzuatlara uygun şekilde ve en avantajlı olacak şekilde müşterilere sunulmakta. Müşteriler tarafından merak edilen bir başka noktaysa elektrikli araç şarj istasyonu aboneliği nasıl yapılır sorusu. Reşarj uygun abonelik hizmetlerini müşterilerine sağlamakta. Aylık abonelikler oluşturarak uygun fiyatlarla elektrikli araç şarj hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Birçok farklı şarj aboneliği olanakları için Reşarj firmasının web sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Reşarj Şarj İstasyonları

Elektrikli araç şarj istasyonları arasında ilk sıralarda yer alan Reşarj firması uygun abonelik hizmetlerini kullanıcılarına sunmakta. Dilediğiniz her bölgede uygun konumlarda bulunan şarj istasyonları sayesinde hem AC hem de DC şarj olanaklarından kolayca yararlanmanız mümkün. Aracınızın batarya ömrünü koruyacak hizmetlerle özellikle uzun yolculuklarınızda güzergâh üzerinde bulunan şarj istasyonlarının olanaklarından yararlanabilirsiniz. Reşarj abonelik hizmetleri kolay ve hızlı kullanım sağlar. Türkiye’nin bir numaralı şarj istasyonları arasında yer alan Reşarj olanaklarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Reşarj firmasının kendisine ait mobil uygulaması üzerinden kolayca size en yakın istasyonları bulabilirsiniz.
  • Mobil uygulama üzerinde istasyon fotoğrafları mevcuttur. Bu sayede kolayca şarj istasyonunun yerini bulmanız sağlanır.
  • Şarj işlemine başlayacağınız zamana uygun şekilde istasyon için rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle size en uygun anda zaman kaybetmeden istasyonda şarj işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Elektrikli aracınızın şarjını sağladıktan sonra yakın lokasyonlarda vakit geçirebilirsiniz. Aracınızın şarjı dolum işlemi tamamlandıktan sonra uygulama üzerinden telefonunuza uyarı bildirimi gelecektir.
  • Kullanmak istediğiniz şarj istasyonları hakkında gereken bilgiler uygulama üzerinden sizlere sağlanır. Böylece hem istasyon kullanımı hakkında bilgi alabilir hem de daha önce istasyonu kullanmış kişilerin yorumlarına göz atabilirsiniz.
  • İstasyon kullanımı sonrası uygulamaya yorum ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Kendi deneyimlerinizi, önerileriniz ya da varsa mevcut şikayetlerinizi yorumlar üzerinden belirleyebilirsiniz.

Reşarj hem kurulumunu sağladığı istasyonlarla hem de mobil uygulamaları sayesinde kolay ve konforlu şarj olanaklarını sizlere sunar.

Elektrikli Şarj İstasyonu Kurulumu

Elektrikli şarj istasyonu kurulumu hizmetleri Reşarj tarafından kullanıcılarına sağlanan bir diğer hizmet türüdür. Özellikle kişisel ve kurumsal kullanım için özel şarj istasyonu kurulum hizmetlerini sağlamaktadır. Belirli yol güzergahlarında bulunan şarj istasyonlarının yanı sıra kişisel ya da belirli toplulukların kullandıkları alanlara da kurulum hizmetleri sağlanır. Son dönemlerde en fazla istek duyulan kurulum hizmetiyse evlere ya da toplu yaşamların olduğu sitelere kurulum hizmetleridir. Öte yandan çeşitli şirket sahipleri de çalışanlarının kullanabilmesi için şirketlere özel istasyon kurulumu talebinde bulunmakta. Bunlara benzer şekilde alışveriş merkezleri istasyon kurulum talebinin olduğu diğer yaşam alanları arasında yer alıyor. Bu bağlamda Reşarj markası talep edilen bölgelere keşif yaparak uygun şekilde istasyon kurulumu gerçekleştirmektedir.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz diğer ziyaretçilere gösterilmeyecektir.