Bireysel Kullanıcı

Evinizde tahsisli otoparkınız veya özel bir işyeriniz var ise RESARJ Personal şarj ünitesi sizin için en ideal çözümdür. Eviniz veya işyeriniz, arabanızı şarj etmek için en uygun konumlardır, çünkü arabanız en uzun süre bu noktalarda park halindedir.

RESARJ Personal akıllı şarj üniteleri, şarjın güvenli, hızlı ve uygun maliyetli olmasını sağlar. Opsiyonel olarak sunduğumuz akıllı şarj hizmeti paketiyle birlikte uzaktan şarj ünitenizi yönetebilir, tüketimlerinizi takip edebilirsiniz.

İstasyon Talep Formu

Konut Sitesi / Rezidans

Konut Siteleri, Apartmanlar, Rezidanslar gibi toplu yaşam alanlarında, birden çok elektrikli araç sahibinin ortak kullanımına olanak sağlaması amacıyla tasarlanmış RESARJ Commercial akıllı şarj çözümümüz ile bina sakinlerine kesintisiz ve güvenli bir şarj hizmeti sunmak çok kolay.

Otomobiller ortalama %90 süresince park halindedirler ve bu sürenin çok büyük bir bölümü kullanıcıların evlerinde geçmektedir. Elektrikli araçların, otoparklarda bulunan standart elektrik prizleri (schuko) ile şarj edilmesi çok uzun sürmekte ve güvenlik riski oluşturmaktadır. Bu prizlerinden yapılan şarj işlemleri takip edilemediğinden, tüketilen elektriğin ilgili kullanıcılara yansıtılması ile ilgili problemler yaşanmaktadır. Araç sayısının artması, şarj hizmetinin yönetimini de zorlaştırmaktadır.

RESARJ işte tam bu noktada bina yönetimlerinin ve bina sakini elektrikli araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, internet üzerinden yönetilebilen, tüm araçlarla uyumlu bir çözüm sunarak birçok konut sitesinin tercihi olmaktadır.

İstasyon Talep Formu

İş Merkezi / Plaza

İşyerleri, elektrikli araçları şarj etmek için en uygun yerlerdendir. RESARJ’ın İş Merkezi Yöneticilerine sunmuş olduğu çözümle birlikte, tesiste bulunan şirketler ve bireysel kullanıcılar elektrikli araçlarını güvenli ve kolay bir şekilde şarj ederken, online şarj istasyon yönetim sistemi üzerinden tüm şarj istasyonların durumlarını görüntüleyip, yönetimini gerçekleştirebilmektedir. Böylece herkesin tükettiği kadarını ödediği adil bir şarj yönetimi tesiste bulunan şirketlerin hizmetine sunulmuş olmaktadır.

İş Merkezi Yöneticileri şarj ünitelerinin tarifelerini RESARJ CSMS üzerinden belirleyebilir, istasyonların kullanımı dışarıdan gelen araçlara da açabilirler. Böylece bina için ek gelir yaratabilecek bir hizmete de sahip olmuş olurlar.

Çok sayıda İş Merkezinin tercihi olan RESARJ şarj çözümü ile kesintisiz bir şarj hizmeti sunabilirsiniz.

İstasyon Talep Formu

Alışveriş Merkezi

Alışveriş Merkezleri, halka açık noktalar içerisinde şarj hizmeti alınması için en çok tercih edilen yerlerdendir. Şarj işlemi zaman aldığından elektrikli araç kullanıcıları özellikle vakit geçirebilecekleri noktalarda şarj etmeyi tercih etmektedirler. Bu bağlamda şarj istasyonu barındıran AVM’ler elektrikli araç kullanıcılarının uğrak noktaları haline gelmektedir.

RESARJ, AVM’nin müşterilerine şarj hizmetini verebilmesini sağlarken, bu hizmet üzerinden AVM’lere gelir de elde edebileceği çözümü sunmaktadır.

İstasyon Talep Formu

Kamu Kurumları / Belediyeler

Dünyada elektrikli araçların yaygınlaşması kamusal alanlara konumlandırılan şarj istasyonları ile gerçekleşmektedir. Böylece elektrikli araç kullanıcılarının şarj istasyonlarına erişimi kolaylaşarak uygun maliyetle şarj hizmeti sağlanabilmektedir.

Kamu Kurumları ve Belediyeler RESARJ Şarj Çözümü ile kendi şarj ağlarını kurabilir ve tüm elektrikli araç kullanıcılarının hizmetine sunabilirler.

Detaylı bilgi için lütfen talep formunu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu

Otel / Konaklama

Oteller ve Konaklama Tesisleri şarj istasyonlarının sıklıkla konumlandırıldığı noktalardır. Otellerdeki şarj istasyonlarını sadece otel müşterileri değil aynı zamanda şarj ağı haritaları ile yönlendirilen elektrikli araç sahipleri kullanmaktadır. Böylece oteller elektrikli araç kullanıcıları için daha çekici hale gelmektedir.

Oteller, şarj hizmetlerini booking.com, hotels.com vb. seyahat sitelerinde de duyurarak daha ilgi çekici hale gelmektedirler.

Birçok otelin tercih ettiği RESARJ Şarj Çözümü ile otelinizde şarj hizmeti vererek fark yaratmak istiyorsanız lütfen istasyon talep formunu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu

Akaryakıt İstasyonu

Elektrikli otomobillerin sayılarının hızla artmasıyla birlikte şarj istasyonlarına ihtiyaç da artmakta ve akaryakıt istasyonları geleceğin “enerji istasyonları” olarak yenilenmektedir. Kesintisiz elektrikli sürüş, akaryakıt istasyonlarının şarj hizmetini de vermeleriyle mümkün olacaktır.

RESARJ Şarj Çözümü ile tek bir akaryakıt bayisinden, binlerce noktası olan akaryakıt dağıtım şirketine kadar, esnek ve online yönetilebilen platformumuzla müşterilerinize şarj hizmeti sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm paydaşların gelir elde edebileceği iş modeli ile sürdürülebilir bir hizmet sunabilirsiniz.

Önde gelen akaryakıt dağıtım şirketlerinin tercihi olan RESARJ Şarj Çözümü hakkında detaylı bilgi için lütfen istasyon talep formuna tıklayınız.

İstasyon Talep Formu

Market / Teknomarket

Market & Teknomarket gibi zincir mağazaların otoparkları, dünyada elektrikli araç şarj istasyonlarının yaygınlaşmasında öncelik verilen noktalardır.

Markalar, yapmış oldukları şarj istasyon yatırımlarıyla müşterilerine yenilikçi bir hizmet sağlarken, çevresel farkındalığı arttırmakta ve aynı zamanda elektrikli araç sahiplerini kendi mağazalarına çekerek yeni müşteriler kazanmaktalar.

RESARJ Şarj Çözümü tam da bu noktada mağazaların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tek bir mağazadan, binlercesine kadar esnek ve online yönetilebilen sistemimiz sayesinde müşterilerinize şarj hizmeti sağlayabilirsiniz.

İstasyon Talep Formu

Restoran / Dinlenme Tesisi

Elektrikli araç kullanıcısıysanız, yemek yediğiniz yere veya yol güzergahında dinleneceğiniz tesise karar verirken şarj istasyonu olup olmadığına bakarsınız. Aynı yerde yemek yemek, dinlenmek ve şarj etmek istersiniz.

RESARJ Şarj Çözümü ile tesisiniz şarj istasyon haritalarında paylaşılacak ve elektrikli araç kullanıcılarınca tercih edilir bir nokta olacaksınız. RESARJ ile müşterilerinize şarj hizmeti sağlarken, online yönetim platformunu kullanarak tarifenizi belirleyip aynı zamanda işletmenize gelir de sağlayacaksınız.

Siz de restoranınızda veya dinlenme tesisinizde bu hizmeti vermek istiyorsanız lütfen istasyon talep formunu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu

Otopark

Elektrikli araç sürücüleri araçlarını park ettikleri noktalarda şarj etmek isterler ve otoparklar şarj etmek için ideal noktalardır. RESARJ Şarj Çözümü ile otoparkınız şarj istasyon haritalarında paylaşılacak ve elektrikli araç kullanıcılarınca tercih edilir park alanı olacaksınız. RESARJ ile müşterilerinize şarj hizmeti sağlarken, online yönetim platformunu kullanarak tarifenizi belirleyip aynı zamanda işletmenize gelir de sağlayacaksınız.

Müşterilerinize yeni bir hizmet sunarak gelir elde etmek istiyorsanız, RESARJ Şarj Çözümü için lütfen istasyon talep formunu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu

Oto Galeri

Oto Galeriler, satışa sundukları elektrikli araçları şarj edebilmek ve satış sonrasında müşterilerinin şarj ihtiyaçlarını karşılayabilmek için şarj çözümlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Galeriler ayrıca müşteri otoparklarında konumlandıracakları ortak kullanıma uygun şarj istasyonları ile elektrikli araç kullanıcılarına şarj hizmeti sunarken gelir de elde edebilirler.

Şarj çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen istasyon talep formunu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu

Oto Servis

Oto Servisler, gelen elektrikli araçlarıı şarj edebilmek, araçların batarya ve şarj sistemlerinin test ve kontrollerini gerçekleştirebilmek için şarj çözümlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Servisler ayrıca müşteri otoparklarında konumlandırılacak ortak kullanıma uygun şarj istasyonları ile gelir getirici şarj hizmetini sunabilirler.

Şarj çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen istasyon talep formunu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu

Sağlık Kurumu

Hastaneler, poliklinikler, sağlık kurumları, kendilerine, doktor ve çalışanlarına, hasta ve yakınlarına ait elektrikli araçları şarj edebilmek ve bu hizmeti yönetebilmek için çözüme ihtiyaç duymaktadırlar.

RESARJ Şarj Çözümü ile sağlık kurumlarınızı şarj hizmet noktalarına dönüştürerek, çalışanlarınızın ve hastalarınızın şarj ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

İstasyon Talep Formu

Eğitim Kurumu

Eğitim kurumları yeni teknolojilere ilgi duyan ve hızla yaygınlaşmasına önderlik eden kuruluşlardır. Özellikle üniversite kampüslerinde ve zincir eğitim kurumlarında elektrikli araçlara ilgi oldukça hızlı yükselmektedir.

Eğitim kurumları, kendilerine, öğretim görevlilerine, çalışanlarına ve öğrencilerine ait elektrikli araçları şarj edebilmek ve bu hizmeti yönetebilmek için çözüme ihtiyaç duymaktadırlar.

RESARJ Şarj Çözümleri ile tüm noktalarınızda şarj hizmetlerinizi merkezi olarak yönetebilirsiniz.

İstasyon Talep Formu

Diğer İşletmeler

Şarj hizmeti otopark noktası olan tüm işletmelerde verilebilir.

RESARJ Şarj Çözümümüz ile İşletmenizin şarj ihtiyaçlarını karşılayabilir veya otoparkınızda şarj hizmeti vererek gelir elde edebilirsiniz. Tüm sistem RESARJ Portal kullanıcı dostu yönetim paneli üzerinden yönetilmekte ve elektrikli araç sahipleri RESARJ mobil uygulaması ile araçlarını kolayca şarj ederek ödemelerini yapabilmekteler.

Detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz.

İstasyon Talep Formu